5 / 5 / ŠEŠIOLIKTAS

2015-12-07

Penketai skelbia ketvirtąjį sezoną ir nekrantrauja susitikti su Jumis visais jau šį penktadienį, gruodžio 11 d., 19 val., Nacionalinėje dailės galerijoje! Šiame re(n)ginyje išgirsite ir prisiliesite prie trijų spalvingų kelionių vizualiosios kultūros vandenyne:

Vakaro dama – LINA BERNOTAITYTĖ – L’Officiel Mada žurnalo mados redaktorė ir www.lenalisabona.com šeimininkė.
Pranešimo tema – DARBAS IR/AR HOBIS?

Kai baigiasi visos įmanomos temos, o užsakovas tau skambina kas dešimt minučių, imi svarstyti – čia darbas ar hobis? Po ketverių metų darbo mados srityje galiu aiškiai nubrėžti savo ribas. Tai, ką aš darau yra mano darbas. Dažniausiai galvoju apie įkvėpimo ieškojimą, nes jis niekada neateina, kai reikia; apie temų pabaigą; tas pačias tendencijas aprašytas kitais žodžiais; intelektualios mados grįžimą ir savo nuomonės pardavinėjimą. Teisinga ar ne?

Antras vakaro vizualių paslapčių ieškotojas GIEDRIUS BARDAUSKAS – Angies Tattoo salono įkūrėjas, palmių plantacijos Ekvadore savininkas, indėnų genčių džiunglėse bičiulis.
Pranešimo tema : MODERNUS PRIMITYVIZMAS PO ODA

Matome ženklus ne tik aplinkoje, bet ir ant žmonių – tatuiruočių menas šiomis dienomis itin populiarus. Ar daug žinome apie jį? Giedrius kviečia į paslaptingą kelionę po džiungles, kurios metu sužinosime, iš kur kyla noras tatuiruoti savo kūną. Mūsų laukia istorijos apie simbolius ir jų atsiradimą. Taip pat Angies salono įkūrėjas pažada, kad vien žodžiais neapsistos – kūno meno ištakas pamatysite savo akimis gyvai.

Ir tretieji – interneto duetas – Armidas ir Irmantas – geriausiai žinomi SENTIMENTŲ vardu.
Pranešimo tema: SENTIMENTAI IR SEGMENETAI

“Seni, viskas gerai, bet kažko trūksta”. Klientas viską išmano geriau! Tai žino dauguma kūrybos srityje dirbančių žmonių. Sentimentaliai paprastai apie užsakovo ir reklamos dizainerių komunikacijos peripetijas bei komiškas istorijas iš realaus gyvenimo. PaBOLDINTais , Italic, Comic Sans, Times News Roman, Country Side akcentais – sentimentais. SUCH WOW.

Renginys feisbuke —>

Tags: ,