5 / 5 / PENKIOLIKTAS

2015-04-28

„5/5/Junior“ pristato jubiliejinį – penkioliktą susitikimą gegužės 8  d., 19 val., Nacionalinėje Dailės Galerijoje ir sako:

Viską suskaičiavom penketais:
Penkiolikti metai
Penktas mėnuo
Penktadienis
Penki pranešėjai
Penki pranešimai po
Penkiolika minučių!!!

Bus JĖGA! Būsi? Kalbės:

IGNAS SURVILA
Pranešimo tema: „Viskas yra žymiai paprasčiau negu atrodo“
Apie tai, kodėl Lietuvoje gyventi gera, kodėl stereotipai yra gerai, kodėl visada reikia maištauti ir apie svajonę tapti paspirtukų magnatu.

EMANUELIS RYKLYS
Pranešimo tema: „Kava yra impulsas“
Emanuelis pasakos, kaip po dešimtmečio darbo skirtingose reklamos agentūrose atsidavė impulsui dalintis savo entuziamu ir pagarba kavai. Kaip tamsusis gėrimas jį įkvėpia kurti, veikti bei keisti(s).

TADAS ČIŪDARAS
Pranešimo tema: „Kas neieško, tas randa“
Tadas papasakos apie savo gyvenimo paradoksą – dažnai tai, ko reikia, yra labai netoli, tik sunku pamatyt. Išgirsime apie aistrą, slypinčią kasdienybėje, leidimą sau veikti, kodėl gyvenime atsirado raidės, kaip įsikvėpti, rasti savo nišą ir realizuoti kylančias idėjas.

ALFAS IVANAUSKAS
Pranešimo tema: „Estetikos vandenynas ir plaukimo čempionai“
Kartu su Alfu išgyvensime tą subtilų ir sunkiai apčiuopiamą estetikos jausmą – Alfas jums įrodys, jog norint užkariauti VISĄ pasaulį, užtenka TIK estetikos suvokimo. Viską iliustruos ne abstrakčios frazės, o konkretūs pavyzdžiai, t.y., kelias, kurį Alfas su komanda nuėjo kurdamas VMG žurnalą bei knygas. Darbo rezultatas – VMG žurnalas, kulinariniais Oskarais vadinamuose „Gourmand World Cookbook“ apdovanojimuose pripažintas geriausiu pasaulyje tokio pobūdžio žurnalu.

ARNAS GRIGALIŪNAS (Dansu Dansu)

Esam pasiruošti švęsti įkvėpimo šventę, o Jūs? Junkitės feisbuke: 5 / 5 / PENKIOLIKTAS

Tags: , , , , ,