ADCE + Pi School: Creative Incubator 2020 – sąmoningo verslo ateitis

2020-01-03

Ateities organizacijos ir verslo modeliai gali būti tvarūs ir sėkmingi tik tuo atveju, jei jiems pavyks pasiekti aukštesnį tikslą, kuris neturėtų prieštarauti pelno siekimui. Iš kitos pusės – tai turi būti naudinga ne tik akcininkams, bet ir visiems suinteresuotiesiems, įskaitant mūsų aplinką ir bendruomenę. Dėl šios priežasties „Creative Incubator 2020“ dirbtuvių metu didžiausias dėmesys bus skiriamas sąmoningam verslui.

Pastaruoju metu, kūrybinės organizacijos siekia išsiaiškinti savo indėlį į klientų sėkmę ir padėti jiems surasti bei įgyvendinti jų tikslais pagrįstą strategiją. „Creative Incubator 2020“ nagrinėjamas kūrybinės industrijos vaidmuo, bei bendrumo, bendradarbiavimo, ir poveikio kūrybiškumo idėjos, nukreiptos į sąmoningo verslo kultūros įgyvendinimą. Tik taip kūrybinės organizacijos gali tapti pagrindiniu klientų ir savo verslo augimo varikliu.

ACDE kartu su Pi School kviečia LGDA narius ir Lietuvos dizaino bendruomenę pasinerti į programą apie sąmoningą verslą ir tvarius ateities verslo modelius. Programa yra padalinta į 3 dalis, kurios vyks skirtinguose Europos miestuose. Pirmoji stotelė laukia kovo 5-7 d. Vienoje, antroji – birželį Romoje, trečioji – rugsėjį Lisabonoje.

Šiuo metu galima pateikti paraišką finansavimui gauti. Organizatoriai atrinks 30 paraiškų, kurios gaus 80 proc. dalyvio mokesčiui padengti (€550 vietoje €2750) Taip pat, LGDA nariai, kurie kartu yra ir ADCE nariai,  gali pretenduoti į papildomą 10 proc. nuolaidą.

Daugiau informacijos ADCE Europe puslapyje.

Tags: ,