Suburta Nacionalinių pakuotės dizaino apdovanojimų vertinimo komisija

2015-09-25

Suburta Nacionalinių pakuotės dizaino apdovanojimų vertinimo komisija. Konkurso vertinimo komisija sudaryta iš nepriklausomų dizaino, gamybos, marketingo bei mokslo srities ekspertų, taip pat konkurso organizatorių atstovų. Šių metų vertinimo komisijos pirmininkas Gediminas Lašas.

 

Gediminas_Lasas

Gediminas Lašas | LGDA pirmininkas

Vienas iš LGDA (Lietuvos grafinio dizaino asociacijos) steigėjų, LGDA pirmininkas nuo 2006 metų. Baigęs VDA, profesinį kelią pradėjo pakuočių dizaino srityje, dar 1988 metais jo sukurta pakuotės konstrukcija buvo patentuota Suomijoje. Grafinio dizaino srityje dirba daugiau nei 30 metų, dalyvauja ico-D (Tarptautinės dizaino tarybos) veikloje.

 

Marius_Zalneravicius

Marius Žalneravičius | LGDA narys, VDA Grafinio dizaino katedros lektorius

Daugiau nei 10 metų dirbo komercinės reklamos agentūrose „P.A.R.Y.Ž.I.U.S.“, „Leo Burnett / Dvynių ratas“, „TBWA\Vilnius“, „Adell Saatchi & Saatchi“ vėliau tapusioje „Adell Taivas Ogilvy“. Interesų laukui persikėlus į socialinę ir kultūrinę reklamą, prisidėjo prie „Nomoshiti“ veiklos. Šiuo metu dirba su grafinio dizaino projektais, kuriuose dominuoja kultūrinių renginių, kino, teatro vizualioji komunikacija, o taip pat ir komercinio pobūdžio darbai, prekių ženklai, pakuotės ir t.t. Nuo 2012 m. dėsto VDA Grafinio dizaino katedroje.

 

Dziugas_Valancauskas

Džiugas Valančauskas | „Not Perfect | Y&R“ Dizaino vadovas

Baigęs VDA grafinį dizainą. Reklamos srityje dirba jau 10 metų. Specializuojasi grafininio dizaino projektuose – nuo identiteto iki pakuotės. Vienas iš trijulės, įkurusios prekių ženklą „Mother Eleganza“.

 

Dainius_Kalina

Dainius Kalina | „Market Smart“ Įkūrėjas ir vadovaujantysis partneris

Įgyjęs fizikinės elektronikos inžinieriaus diplomą (KTU) ir verslo administravimo magistro laipsnį (BMI). Dirbdamas tuometinėje „Kraft Jacobs Suchard Lietuva“ dalyvavo „Karūnos“, „Manijos“ ir kitų prekių ženklų kūrime. Vėliau, vadovaudamas „Mineralinių vandenų“ marketingo skyriui sukūrė ne vieną alkoholinių gėrimų prekių ženklą, atnaujino „Lithuanian Vodka“ prekių liniją. Dar vėliau kūrė avalynės prekių ženklus ir strategijas „Step Top“, „Salamander“ ir „Žygio batų“ parduotuvėms. Dirbdamas „LTK Capital“ valdyboje konsultavo „Čili“, „Pigu“, „Soya“ ir kt. įmonių vadovus marketingo ir pardavimų klausimais.

 

Dainius_Turla

Dainius Turla | „PakMarkas“ Inovatyvių projektų vadovas

Įgijęs poligrafinį išsilavinimą Vilniaus Gedimino technikos universitete. Turi daugiau nei 10 metų darbo patirtį spausdinimo ir leidybos bei 5 metus pakuotės ženklinimo srityje. Šiuo metu drauge su Lietuvos bei užsienio partneriais specializuojasi kuriant ekologiškas ir inovatyvias pakuotes.

 

Visvaldas_Varzinskas

Doc. dr. Visvaldas Varžinskas | KTU Pakavimo inovacijų ir tyrimų centro vadovas

Pagrindinės tyrimų sritys – aplinkos apsaugos vadybos sistemos, švaresnės gamybos metodų taikymas gaminių, pakuočių sistemose, darniosios pramonės plėtros ir vartojimo strategijos, gaminių ir pakuočių ekologinis projektavimas. Vadovavo eilei tarptautinių (Leonardo da Vinci, Interreg, IEE, ir kt. programų) projektų susijusių su integruotos produkto politikos, ekologiškai švaresnių gaminių ir pakuočių kūrimo priemonių tobulinimu, būvio ciklo įvertinimo taikymu projektuojant gaminius, efektyvaus energijos naudojimo sistemų kūrimu ir diegimu. Lietuvos pramonės įmonėse praktiškai diegė inovatyvias ekologiškai švaresnių gaminių kūrimo sistemas (daugiau nei 20 projektų). Mokslinių tyrimų tema su bendraautoriais parašė 2 monografijas, 3 mokomąsias knygas, parengė ir paskelbė 20 mokslinių publikacijų, skaitė pranešimus daugiau nei 30 tarptautinių konferencijų.

 

Kestutis_Pocius

Kęstutis Pocius | „Žaliasis taškas“ Generalinis direktorius

Kęstutis Pocius – pakuočių atliekų tvarkymo organizacijos „Žaliasis taškas“, atstovaujančios daugiau nei 60 % gamintojų ir importuotojų Lietuvoje, generalinis direktorius. Ilgametę patirtį verslo ir aplinkosaugos procesų valdymo srityje sukaupęs K. Pocius karjerą pradėjo vienoje didžiausių šilumos ir elektros gamybos bei tiekimo įmonių Lietuvoje – „Vilniaus energija“, ją tęsė Lietuvos prekybos rinkoje lyderiaujančioje įmonėje „MAXIMA LT“. „Žaliasis taškas“ organizuoja pakuočių atliekų tvarkymą Lietuvoje, įgyvendina nacionalinius aplinkosaugos gerinimo projektus bei rūpinasi visuomenės švietimu pakuočių atliekų rūšiavimo klausimais.

——————————-

Konkurso tikslas – įvertinti Lietuvoje kuriamą kokybišką, inovatyvų produktų pakuotės dizainą ir geriausius pavyzdžius pristatyti ne tik siauram profesionalų ratui, bet ir visuomenei. Pirmą kartą rengiamo konkurso rezultatų vertinimai ir apdovanojimai vyks Baltijos maisto ir gėrimų parodos BAF metu, lapkričio 20–22 d., kurioje veiks Nacionalinių pakuotės dizaino apdovanojimų konkursui pateiktų darbų ekspozicija.

Dizaino apdovanojimo paraiškos teikiamos elektroniniu būdu konkurso puslapyje www.napa.lt iki 2015 m. spalio 19 d. Dalyvavimas konkurse yra nemokamas.

Konkurso nuostatai

Pateikite savo darbą

Tags: , , , , , ,