Kvietimas teikti paraiškas konkursui „A’ Design Award“

2015-09-24

Iki rugsėjo 30 d. yra galimybė teikti paraiškas „A’ Design Award“ konkursui už reguliarią kainą (kainų skaičiavimo sistema nurodyta konkurso tinklalapyje). Konkurso privalumas – jūs pateikiate paraišką ir maždaug per dvi savaites sulaukiate preliminaraus įvertinimo balais bei komentarus ar galite tikėtis apdovanojimo ir kaip sustiprinti savo pristatymą (šis etapas nekainuoja). Visa informacija apie konkursą: www.designaward.com

/////////////

Šį pavasarį šeši LGDA nariai pelnė apdovanojimus pasauliniame dizaino konkurse „A’ Design Award“:

Edvardas Kavarskas. Auksas pakuotės dizaino kategorijoje už „Stumbras Vodka Premium Organic“.

Darius Kisielius, Donatas Kliunka (Studio Libre), Algirdas Orantas, Irmantas Savulionis (Étiquette). Sidabras pakuotės dizaino kategorijoje už „Lithuanian Vodka Limited Edition“.

Asta Kaušpėdaitė (Studija Creata). Sidabras pakuotės dizaino kategorijoje už „Lithuanian Vodka Gold. Diamond Edition“ ir bronza pakuotės kategorijoje už „Lithuanian Vodka Gold“ atnaujinimą.

/////////////

Šiais metais konkursui buvo pateikta 12536 paraiškų iš viso pasaulio. Darbai buvo vertinami 105 kategorijose. 77 šalių dizaineriams išdalinti 758 skirtingų lygių apdovanojimai. Konkurse dalyvaujančių šalių reitingavimo sistemoje www.worlddesignrankings.com Lietuva šiais metais pakilo į 28 vietą.

Tags: