Startavo Steve Krugo knygos „Neverskite manęs galvoti“ išankstinė prekyba

2016-08-02

S. Krugo „Don’t Make Me Think“, klasika tapusia ir viena iš mylimiausių ir labiausiai rekomenduojamų knygų apie kompiuterio ir žmogaus sąveiką bei tinkamumą (angl. usability), pirmą kartą lietuvių kalba.

Prie knygos pasirodymo lietuvių kalba labiausiai prisidėjo LGDA narys Igor Gubaidulin, kuris buvo idėjinis ir kūrybinis vadas, sutaręs dėl autorinių teisių, taip pat prisidėjęs prie vertimo, redagavimo ir knygos leidybos. Kartu su juo dirbo Laurynas Marčiulaitis (UX dizaineris) ir Inga Jovaišaitė (vertėja).

Užsisakyti knygą galite parduotuvėje čia.

Nuo 2000-ųjų metų, kai pirmą kartą knyga buvo išleista anglų kalba, ją perskaitė šimtai tūkstančių kompiuterinių sistemų dizainerių, programuotojų, projektų vadovų, rinkodaros ir kitų sričių specialistų. Ji netgi tapo privaloma literatūra dėstant daugelį kursų, o dalis žmonių pripažįsta, kad gavo darbą iš dalies dėl to, kad perskaitė šią knygą, arba ji lėmė jų karjeros pasirinkimą.

Šioje knygoje nerasite griežtų ir greitų tinkamumo taisyklių, pranašysčių apie ateities technologijas ir internetą, prastai sukurtų svetainių ir programėlių apkalbėjimo, tačiau joje apstu konkrečių praktinių patarimų ir naudingų įžvalgų iš autoriaus ilgametės patirties.

Knyga yra skirta dirbantiems priekinėse fronto linijose – dizaineriams, programuotojams, svetainių kūrėjams, projektų vadovams, rinkodaros specialistams ir sąskaitų pasirašinėtojams, – ir žmonėms-orkestrams, kurie viską daro patys vieni. Žmonėms, kurie nori susipažinti su pagrindiniais tinkamumo ir naudotojų patyrimų dizaino (angl. user experience design) principais, bet neturintiems nei laiko, nei noro sudėtingoms ir ilgoms knygoms.

Tags: , , ,