LGDA dizaino ekspertai prisijungė prie reklamos festivalio „ADrenalinas“ komisijos

2016-06-06

LGDA deleguoti dizaino ekspertai jau trečius metus prisijungia prie reklamos festivalio „ADrenalinas“ komisijos. Šiais metais jais tapo LGDA nariai Jonas Liugaila, Aidas Urbelis ir Tadas Karpavičius. Visa komisijos sudėtis čia.

Jonas Liugaila

Laisvai samdomas iliustruotojas ir grafikos dizaineris. Jo iliustracijos išsiskiria subtiliu ir svarbiausia savitu braižu, kurį vertina didžiausios mūsų šalies leidyklos ir reklamos agentūros. Taip pat Jonas yra VTDK (Vilniaus Technologijų ir Dizaino Kolegijos) lektorius. O kaip pats sako, didžiąją laiko dalį tiesiog mėgaujasi tuo, ką daro.

Aidas Urbelis

Ženklodaros profesionalas su ilgamete patirtim. Nuo pat karjeros pradžios Aidas aktyviai dalyvauja vietinėse ir tarptautinėse parodose, dizaino konkursuose, kuriuose dažniausiai ir laimi. Savo kūrybiniame kelyje išbandė tiek kolektyvinio tiek individualaus darbo modelius, šiuo metu kuria savo įsteigtoje ženklodaros studijoje „Ai Du Branding“. Aido portfolio galime matyti tokius jau kultiniais tapusius „Mados infekcijos“, „Sirenų“ ir „Kino pavasario“ vizualinius identitetus,„About“ prekių ženklo koncepciją ir pan.

Tadas Karpavičius

Dešimt metų yra grafikos dizaineris bei meno vadovas. Dar – pačiupinėjamo dizaino entuziastas, organizavęs pirmąjį Lietuvoje savileidybos festivalį „Lentyna“ ir dirbęs nedidelėse Londono dizaino studijose. Jo suburtas bei porą metų gyvavęs kūrybinis kolektyvas įgyvendino projektus kartu su „M&C Saatchi“ bei prancūzų muzikante „Yelle“. Tado darbus taip pat galima pačiupinėti – dešimtyje tarptautinių dizaino knygų. Šviežiai grįžęs į Lietuvą, šiuo metu jis dirba reklamos agentūroje „Folk“.

Tags: , , , ,