10-asis reklamos festivalis „White Square“ kviečia kūrėjus teikti darbus

2018-03-02

Jubiliejinis, dešimtasis tarptautinis reklamos festivalis „White Square“, vyksiantis Minske, Baltarusijoje šių metų balandžio 19–21 dienomis, kviečia kūrėjus ne tik atvykti į festivalį, bet ir varžytis kūrybingumo konkurse. 

Nuo K. Malevičiaus ir M. Šagalo laikų skleidusi avangardines idėjas ir netgi turinti žodį „balta“ šalies pavadinime, Baltarusija tapo tarptautinio reklamos festivalio „White Square“ (angl. baltas kvadratas), vieno iš pagrindinių Rytų Europos kūrybingumo festivalių, kasmet surenkančio virš 1000 konkursinių darbų ir 700 dalyvių iš 30 šalių, namais. Atvykę į festivalį, turite galimybę ne tik dalyvauti konferencijoje, bet ir pramoginiuose renginiuose. Tai – puiki proga sutikti ne tik didžiausius vietinius ir tarptautinius reklamos užsakovus, bet ir pabendrauti su kūrybinių industrijų profesionalais iš kaimyninių šalių, Europos ir viso pasaulio.

Kokybiškas festivalio organizavimas, tarptautinė vertinimo komisija, stiprūs konkursiniai darbai ne kartą buvo įvertinti reklamos kūrėjų bendruomenėje, įskaitant įžymųjį „The Gunn Report“, kasmet skelbiantį pasaulinius kūrybos industrijos reitingus.

„White Square“ taip pat buvo įtrauktas į naująjį, tik šiais metais paskelbtą „AdForum Business Creative Report“ kūrybinių industrijų reitingą, kuris padės reklamos rinkos dalyviams visame pasaulyje stebėti geriausias agentūras ir įgyvendintus projektus 7 pagrindiniuose sektoriuose (automobilių pramonės, maisto ir gėrimų, prabangos prekių, transporto ir turizmo, sveikatos ir grožio, mažmeninės prekybos, bankų ir draudimo).

Darbus festivaliui galite pateikti iki balandžio 7 d., o LGDA nariams suteikiama 15% nuolaida darbų pateikimui.

Darbai varžysis 6 kategorijose (reklamos kūrybos, ženklodaros, pakuočių ir dizaino, kūrybos efektyvumo, rinkodaros sprendimų, skaitmeninės komunikacijos ir socialinės reklamos), kuriose tarptautinė festivalio žiuri vertins ir rinks 17 nominacijų.

 

Daugiau informacijos apie festivalį ir darbų pateikimą adfest.by arba susisiekite su festivalio organizatoriais konkurs@adfest.by.

 

Tags: , ,