LGDA narė Greta Bernotaitė kviečia į personalinę juvelyrikos parodą

2016-06-16

LGDA narė Greta Bernotaitė kviečia į personalinę juvelyrikos parodą autorinės juvelyrikos galerijoje „Argentum“ liepos 1 d., 18 val.

T    H    E

P \\ R \ I / N // T

Paroda „The Print“ pristato popierinių papuošalų kolekciją „Antspaudas“. Besikartojantis vienas ir tas pats veidas kalba apie individo išnykimą minioje. Juvelyrikoje mažai naudojama medžiaga popierius padiktuoja spalvą – išskirtinai balti kūriniai, švarus baltas lapas, tabula rasa – tai vaiko siela, tyrumas, žingeidumas.

Auskarai „Dviveidis“ yra šiuolaikinės vartojimo kultūros produktas – bipolinio ir kitų sutrikimų kamuojamo žmogaus simbolis. Asmenybės susiskaldymas, psichozės ir beprotybė nėra individo ydos. Tai unikalumą saugantis mechanizmas, aliuzija į Hermano Hesės „Magiškąjį teatrą“, skirta tik bepročiams. Šiame teatre atskleidžiamos galimybės būti savo gyvenimo šeimininkais, įsiklausant į prigimtį.

„The Print“ papuošalai skirti išskirtinio likimo, ryškiai asmenybei, kasdien kuriančiai save. Netinka pusėtinam, normaliam, normuotam, sterilizuotam gyvenimui.

Įspėjimas: papuošalai nebijo lietaus, tačiau maudytis su jais nepatartina.

Tags: , , , ,