5 / 5 / Septynioliktas

2016-01-21

Nauji metai – naujos idėjos – naujos pažintys – nauji įkvėpimo šaltiniai – nauji iššūkiai – naujas Penketų re(n)ginys! Kviečiame į nepaprastai įdomų ir turiningą susitikimą, kuriame su jumis istorijomis dalinsis trys pranešėjai:

GYTIS GINIOTIS (Reklama / Not Perfect)
Pranešimo tema: Desperacinė sesija

Inspiracinė sesija = visi klauso žmogaus, kurio gerus darbus jau matė (galima rasti autoriaus facebook’e). Tarkim, kad darbai geri (nors neretai visai nebūtinai taip yra), jų nedaug, bet visi juos matė daug kartų (facebook’e – ne gatvėje ir ne telike). Bet jie jau padaryti. Ir jų nedaug. Ir juos jau visi matė. Taigi, inspiracijos interpretacijų kiekis – baigtinis, o inspiracijos ieškotojų – daug.

Dar yra kiti darbai. Šūdini. Šitų – masė (nes jų turi visi). Jie yra visur, išskyrus autoriaus facebook’ą. Kai visi klauso žmogaus apie šūdinus darbus, kurių geriau būtų niekada nepamatyti, tai – demotyvacinė sesija. Ir inspiracijos ieškotojų čia nedaug.

Bet aš pabandysiu pakelti šį reikalą į naujas aukštumas ir netgi pritempti prie išvadų. Kitaip nei desperacija to tikrai nepavadinsi. Beje, teisingumo dėlei reikia pasakyti, kad yra ir trečia rūšis darbų: vidutiniški. Tokie, dėl kurių negėda. Gaila, bet į mano tyrimo lauką šįkart jie nepatenka.

ÉTIQUETTE (pakuotės dizaino studija)
Pranešimo tema: Ar verta rizikuoti vardan idėjos?

Temos įvadas: Kiek daugiau nei prieš metus trys dizaineriai Valerija, Algirdas ir Irmantas bendros idėjos vedami surizikavo ir įkūrė studiją, kurios specializacija – pakuočių dizainas. Būtent taip ir gimė “étiquette”.

Susikūrus atsirado daugybė ne tik dizaino, bet ir procesinių iššūkių. Kaip parduoti tai, ką mokame ir kuo tikime? Kaip suderinti kūrybinius ir finansus tikslus? Dirbti trise ar burti didesnę komandą? Siaura studijos specializacija – trūkumas ar privalumas? Šis pranešimas – apie studijos kūrimą ir procesus iš vidaus, bei dalykus, kurių nepamatysite peržiūrėję portfolio.

SIMAS LINKEVIČIUS (fotografija)
Pranešimo pavadinimas: Fotografija – įrankis kurti savo pasaulį.

Papasakosiu, kaip supratau, kokį pasaulį noriu kurti savo fotografijomis ir kokios priemonės man padeda tai daryti. Atskleisiu, kas mane įkvėpė savojo pasaulio ieškoti tarp blokinių namų ir autobusų stotelių. Pristatysiu kelis mane inspiravusius autorius bei fotografijos kryptis. Taip pat trumpai apie tai, kokią vietą po saule užima alternatyvioji (modernioji) fotografija.

Pasiimk draugą ir visi kartu penktadienį pradėkime įkvepiančiai!

Tags: , , , , , ,