Skelbiame naujų LGDA narių priėmimą

2016-01-05

Tapti tikruoju LGDA nariu gali asmuo, turintis profesinį aukštąjį išsilavinimą, ne mažiau kaip 3 metų kūrybinio darbo stažą, dviejų tikrųjų LGDA narių rekomendacijas arba LGDA valdybos rekomendaciją ir būti susipažinęs su LGDA įstatais. Nauji nariai į asociaciją priimami vieną kartą per metus per visuotinį LGDA narių susirinkimą, kuris vyksta metų pradžioje (šiais metais susirinkimas įvyks vasario 20 d., Vilniuje).

Norintys tapti LGDA nariais iki sausio 31 d. turi:

1. Pateikti prašymą priimti į LGDA. Prašymą pildyti čia.

2. Užpildžius prašymą, pranešti apie tai LGDA valdybai info@lda.lt (laiške nurodyti vardą ir pavardę).

LGDA valdybos posėdis, skirtas naujų narių priėmimui įvyks 2016 m., vasario 11 d., ketvirtadienį, Dizaino inovacijų centro (DIC) 110 auditorijoje (naujasis VDA pastatas, Maironio g. 3, Vilnius). Dėl posėdžio laiko visus užsiregistravusius kandidatus informuosime asmeniškai.

LGDA valdybos posėdžiui kandidatas turi pristatyti savo darbų aplanką (portfolio). Darbus galima pateikti tiek spausdintame tiek skaitmeniniame (internetiniame) variantuose. Pageidautina, kad kandidatas posėdžio metu pats pristatytų savo darbus. Žinoma, jei dėl svarbių priežasčių, tai padaryti yra sudėtinga, LGDA valdyba gali peržiūrėti darbus ir nedalyvaujant kandidatui. Valdyba, susipažinusi su darbais, rekomenduoja (arba ne) visuotiniam susirinkimui priimti naują narį.

Metinis LGDA nario mokestis 30 EUR.

Kilus klausimams rašykite adresu: info@lda.lt

arba skambinkite tel. +370 698 80125

Tags: ,