Skelbiame naujų LGDA narių priėmimą

2017-01-24

Skelbiame naujų LGDA narių priėmimą. Tapti tikruoju LGDA nariu gali asmuo, turintis profesinį aukštąjį išsilavinimą, ne mažiau kaip 3 metų kūrybinio darbo stažą, dviejų tikrųjų LGDA narių rekomendacijas arba LGDA valdybos rekomendaciją ir būti susipažinęs su LGDA įstatais. Nauji nariai į asociaciją priimami vieną kartą per metus per visuotinį LGDA narių susirinkimą, kuris šiais metais įvyks kovo 4 d., Vilniuje.

Norintys tapti LGDA nariais iki vasario 14 d. turi:

1. Pateikti prašymą priimti į LGDA. Prašymą pildyti čia.

2. Užpildžius prašymą, pranešti apie tai LGDA valdybai info@lda.lt (laiške nurodyti vardą ir pavardę).

LGDA valdybos posėdis, skirtas naujų narių priėmimui įvyks 2016 m., vasario 22 d. (trečiadienį), Dizaino inovacijų centro (DIC) 110 aud. (Maironio g. 3, Vilnius). Dėl posėdžio laiko visus užsiregistravusius kandidatus informuosime asmeniškai.

LGDA valdybos posėdžiui kandidatas turi pristatyti savo darbų aplanką (portfolio). Darbus galima pateikti skaitmeniniu arba spausdintu pavidalu. Pageidautina, kad kandidatas posėdžio metu pats pristatytų savo darbus. Žinoma, jei dėl svarbių priežasčių, tai padaryti yra sudėtinga, LGDA valdyba gali peržiūrėti darbus ir nedalyvaujant kandidatui. Valdyba, susipažinusi su darbais, rekomenduoja (arba ne) visuotiniam susirinkimui priimti naują narį.

Metinis LGDA nario mokestis 50 EUR.

Kilus klausimams rašykite adresu: info@lda.lt arba skambinkite tel. +370 698 80125

Tags: