Paskaita. Derybos. Komunikacija. Artūras Jonkus.

2022-08-18


2022 m. rugsėjo 2 d.

8:00 – 9:00 registracija

9:00 – 11.00 paskaita

11:00 – 12:00 pertrauka

12:00 – 14:00 paskaita

KTU Santakos Slėnis, 2 Salė, K. Baršausko g. 59, Kaunas

Artūras Jonkus

Artūras Jonkus – komunikacijos specialistas, kuris daugiau nei 25 metus dirba korporatyvinės komunikacijos, viešųjų ryšių ir diplomatijos srityse. Taip pat jis yra Vilniaus universiteto praktikos docentas, kuris dėsto korporacinės komunikacijos valdymą bei tarptautines derybas ISM vadybos ir ekonomikos universitete. Artūras vadovauja „PROI Worldwide“ tinklui priklausančiai komunikacijos agentūrai „Agency 1323“.

Linkedin

Derybos.

Žodis derybos daugeliui sukelia neigiamas emocijas. Ar gali derybų procesas būti malonus ar bent jau neutralus ? Taip, jei esate joms pasirengę. Kaip pasirengti deryboms ir pasiekti geriausių rezultatų? Kokie įgūdžiai reikalingi ir kaip juos galima tobulinti?

Komunikacija.

Žmonės perka nebūtinai geriausias prekes ar paslaugas. Jie labiausiai perka tai, kas jiems sukelia geras emocijas, atliepia jų poreikius, kelia pozityvias asociacijas.

Kaip komunikacija kuria pridėtinę vertę? Kaip panaudoti komunikaciją, kad jūsų paslaugos ar prekės taptų paklausios? Kaip atrasti savo auditorijas ir nešvaistyti veltui laiko ir pastangų komunikuojant visiems?

Registracija:

Paskaitos ir seminarai LDA nariams, KTU dėstytojams, darbuotojams ir studentams nemokami. Į paskaitas ir seminarus būtina išankstinė registracija.

Ne LDA nariams paskaitos kaina – 60 Eur, seminaro kaina – 120 Eur. Kaip tapti LDA nariu?

Registracija 

Projekto partneriai:

KTU Dizaino centras, DesignLibrary Kaunas. 

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.