O kokia man nauda iš tapimo Lietuvos grafinio dizaino asociacijos nariu?

2019-02-15

Kiekvienais metais Lietuvos grafinio dizaino asociacija į savo gretas priima naujus narius. Šiais metais kviečiame Tave:
Būti labiau matoma(u), nes visi LGDA kanalai laukia skleisti žinią apie tave.
Pagaliau būti suprasta(u), nes šios bendruomenės formalių bei neformalių diskusijų dalyviai yra tavo profesijos atstovai.
Augti, nes čia susibūrę žmonės dalinasi patirtimi ir jungiasi naujoms patirtims.
Kurti, nes bus galimybė dalyvauti tik asociacijos nariams skirtuose konkursuose ir projektuose.
Inicijuoti, nes LGDA platforma parengta naujiems projektams.
Taupyti, nes profesinę literatūrą ir darbo įrangą galėsi įsigyti su nuolaida.

Tapk Lietuvos grafinio dizaino asociacijos nare(iu).

Pretenduoti į LGDA narystę gali, jei turi profesinį aukštąjį išsilavinimą, ne mažiau kaip 3 metų kūrybinio darbo stažą ir susipažinai su LGDA įstatais. Nauji nariai į asociaciją priimami vieną kartą per metus per visuotinį LGDA narių susirinkimą, kuris šiais metais įvyks kovo 9 d., Kaune, M.K. Čiurlionio muziejaus muzikos salėje.

Norintys tapti LGDA nariais iki 2019 metų vasario 26 d. turi užpildyti prašymą čia.

LGDA valdybos posėdis, skirtas naujų narių priėmimui įvyks 2019 m., vasario 27 d. (trečiadienį), Vilniaus dailės akademijos Dizaino inovacijų centro (DIC) 110 aud. (Maironio g. 3, Vilnius). Dėl posėdžio laiko visus užsiregistravusius kandidatus informuosime asmeniškai.
LGDA valdybos posėdžiui kandidatas turi pristatyti savo darbų aplanką (portfolio). Darbus galima pateikti skaitmeniniu arba spausdintu pavidalu. Pageidautina, kad kandidatas posėdžio metu pats pristatytų savo darbus. Jei dėl svarbių priežasčių, tai padaryti yra sudėtinga, LGDA valdyba gali peržiūrėti darbus ir nedalyvaujant kandidatui. Valdyba, susipažinusi su darbais, rekomenduoja (arba ne) visuotiniam susirinkimui priimti naują narį.

Metinis LGDA nario mokestis 50 EUR.

Jei apsisprendimui trūksta informacijos, kreipkis el. paštu info@lda.lt arba tel. +370 698 80125

Tags: