Kūrybiškumo festivalis ADC*LT 2023

2023-09-03

ADC*LT sveikina jus su ketvirtuoju kūrybiškumo festivaliu, kuris skirtas dizaino, reklamos ir Lietuvos kūrybos sektorių bendruomenei. Festivalis siekia skatinti keitimąsi patirtimi ir geriausiomis praktikomis, apdovanoti stipriausius pastarųjų metų darbus bei prisidėti prie jaunųjų kūrėjų kompetencijų ugdymo. Šiais metais spalio 13 d. taip pat pakviesime į naują traukos lokaciją Naujamiestyje – Cyber City!

Festivalio iniciatoriai – Lietuvos Dizaino Asociacija (LDA). Projektą dalinai finansuoja – Lietuvos kultūros taryba Šių metų festivalio tema – AUGTI IR AUGINTI. Tai dviašmenis iššūkis, su kuriuo kasdien susiduria jau šiokią tokią patirtį sukaupę kūrėjai. Vadovavimas sau ir kitiems, imposterio sindromas ir kūrybinė lyderystė dirbtinio intelekto amžiuje.

Festivalio programa:

10:00-18:00 konferencija

11:00-15:00 jaunųjų talentų programa

19:00 apdovanojimai

Festivalį tradiciškai sudarys trys dalys:

KONFERENCIJA. Šiemet išgirsime užsienio ir Lietuvos pranešėjus bei diskusijos panelių dalyvius, kurie nagrinės ne tik asmeninį profesinį augimą kūrybinėse industrijose, bet ir problemas, su kuriomis susiduria geri specialistai tapę vadovais.

APDOVANOJIMAI. Konkurso žiuri, atrinkta iš industrijos kolegų visame pasaulyje, išrinks stipriausius praėjusiųjų metų dizaino, reklamos, komunikacijų projektus, kurie vėliau gaus teisę dalyvauti tarptautiniame ADC*E festivalyje. Šie metai bus pirmieji, kuomet festivalis turės dvi komisijas: reklamos ir dizaino darbams vertinti. Festivalio kulminacija – apdovanojimai, per kuriuos yra skelbiami šių metų geriausieji ir švenčiamas kūrybiškumas!

JAUNIEJI TALENTAI. Tai galimybė jauniems kūrėjams gauti įžvalgų ir patarimų iš savo srities profesionalų. Portfolio peržiūrų metu reklamos, fotografijos ir dizaino srities naujokai, turės galimybę pademonstruoti savo portfolio mentoriams bei gauti jų grįžtamąjį ryšį. Programa vyksta jau nebe pirmus metus, todėl čia buvo atrasta nemažai talentų, daug kūrėjų yra gavę darbo pasiūlymus iš savo mentorių. Kaip ir kasmet bus ieškomas tas vienintelis darbas, kuris keliaus į ADC*E jaunųjų talentų kategorijos finalą.

Daugiau informacijos: www.adclietuva.lt

Kontaktinė informacija: info@adclietuva.lt