Jau galite teikti paraiškas pagal investicijų priemonę „Dizainas LT“

2016-10-14

Startavo ilgai laukta investicijų priemonė „Dizainas LT“, kurios pareiškėjai – labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės, veikiančios ne trumpiau kaip vienerius metus. Šių įmonių vidutinės metinės pajamos per trejus finansinius metus iki paraiškos pateikimo dienos arba pajamos per laikotarpį nuo įmonės įregistravimo dienos (jeigu įmonė vykdė veiklą mažiau nei trejus finansinius metus) turi būti ne mažesnės kaip 50 000 eurų.

Tikslas – paskatinti įmones investuoti į gaminių (paslaugų) dizaino sprendimus, siekiant padidinti įmonės produktų ar paslaugų patrauklumą, o kartu ir paklausą bei įmonės produktyvumą.

Remiama veikla – netechnologinių inovacijų sukūrimo, diegimo gamybos procesuose arba paslaugose skatinimas, pritaikant originalius gaminių (paslaugų) dizaino sprendimus.

Didžiausia projektui galima skirti finansavimo lėšų suma yra 10 000 Eur.

Paraiškų pateikimo terminas – 2016 m. lapkričio 28 d. 16 val.

Detali informacija – Priemonės „Dizainas LT“ kvietimas teikti paraiškas

„Versli Lietuva“ apie investicijų priemonę „Dizainas LT“: Gaminių ir paslaugų dizaino sprendimams – 2,9 mln. eurų ES investicijų.

„Kasdien stebime, kaip vystosi vis daugiau lietuviškų prekių ženklų, kurie iš karto orientuojasi į globalias rinkas. Daugumai jų netrūksta idėjų, kaip sukurti originalius produktus, tačiau daliai trūksta pradinių investicijų į profesionalų vizualinį identitetą ir produktų pakuotes. Todėl reikia pasidžiaugti, kad pagaliau startavusi investicijų priemonė „Dizainas LT“ smulkiesiems gamintojams leis investuoti į pasaulines tendencijas atitinkanti pakuočių dizainą ir, tikėtina, padės jų produktams prasiveržti į pasaulį“, – komentuoja Lietuvos grafinio dizaino asociacijos (LGDA) pirmininkas Gediminas Lašas.

Tags: , , ,