Nukeliamas „White Square“ festivalis

2020-03-16

„Laimėkime laiko!“, kviečia „White Square“ festivalio organizatoriai ir, atsižvelgdami į koronaviruso pandemijos dinamiką,  skelbia, kad nukelia festivalį į birželio mėnesį, o tikslias datas žada paskelbti balandžio viduryje.

Pasak organizatorių, norima išlaikyti įprastą festivalio formatą, rengiant konkursą, edukacinę ir kultūrinę programas, kurios bus atnaujintos atsižvelgiant į aktualiausias pasaulines tendencijas.

NAUJIENA konkurso dalyviams: organizatoriai nemokamai priims darbus į Pozityvių pokyčių (Change for Good) kategoriją, skirtus kovai su epidemija ir koronaviruso pasekmėmis. Jau yra pateiktas ir pirmas darbas atnaujintam konkursui – Kinijos reklamos asociacijos komunikacinė kampanija „Stiprybės, Kinija!“ („Be strong, China!“).

Darbų priėmimas į visas 7 konkurso kategorijas pratęstas iki gegužės 31 d.

Daugiau informacijos apie festivalį http://adfest.by/en. Dėl dalyvavimo konkurse kreipkitės į festivalio organizatorius – Baltarusijos komunikacijos ir rinkodaros asociaciją konkurs@adfest.by, dėl dalyvavimo verslo ir edukacinėje programoje –  info@adfest.by.

Tags: ,