„The Global Hack“ kvietimas

2020-03-31

Pasaulinė technologijų bendruomenė kviečia ADC*Europe narius dalyvauti nuotoliniame renginyje „The Global Hack“ („Globalus proveržis“). Hakatono metu bus generuojamos ir sparčiai vystomos idėjos neatidėliotiniems sprendimams, susijusiems su socioekonomine krize, taip pat vystomos idėjos, skirtos spartesniam atsistatymui pokriziniu laikotarpiu. Prasidėjęs Estijoje, „Hack the Crisis“ hakatonas sparčiai virto pasauliniu judėjimu, kuris veikia kaip „The Global Hack“.

„The Global Hack“ internetinis hakatonas vyks šių metų balandžio 9–12 dienomis, jame tikimasi pritraukti virš 1 milijono dalyvių iš viso pasaulio. Jau dabar internetinėje platformoje galima siūlyti idėjas ir burti komandas, o registracija prasideda balandžio 6 d.

Beveik pusė žmonijos yra saviizoliacijoje. Internete, nevaržomi sienų, technologijų aktyvistai kurs sprendimus nepaprastai sparčiame prototipavimo hakatone. Tai bus didžiausias kada nors vykęs hakatonas, internete suvienisiantis žmoniją bendram tikslui tuo metu, kai esame fiziškai atskirti vienas nuo kito. Tai unikali proga žmonėms visame pasaulyje susivienyti kovoje su bendru iššūkiu. Jeigu reaguosime nedelsiant, „The Global Hack“ sumažins kančias ir nuostolius nukentėjusiems bei prisidės prie socialinės ir ekonominės gerovės.

Iki šiol „Hack the Crisis“ („Įveikime krizę“) internetiniuose hakatonuose spėjo sudalyvauti virš 100000 entuziastų iš daugiau nei 30 šalių. Nuo Indijos iki Brazilijos, žmonės skyrė savo laiką ir pastangas, kad sukurtų sprendimus, turinčius reikšmingą socioekonominį poveikį. Jau yra sprendimų medicinos, bendruomenės organizavimo, verslo vystymo ir daugelyje kitų sričių. Dabar atėjo laikas judėti dar sparčiau.

Visi ADC*Europe skyriai ir jų nariai laukiami prisijungiant į hakatoną www.theglobalhack.com.

Šiuo kvietimu pasidalinoJanno Siimar, estų „Velvet“ dizaino agentūros kūrybos vadovas ir partneris. Pranešime panaudotos „The Global hack“ iliustracijos

Tags: , ,