Suburta 2016 metų Nacionalinių pakuotės dizaino apdovanojimų vertinimo komisija

2016-09-22

Šių metų Nacionalinių pakuotės dizaino apdovanojimų (NAPA) vertinimo komisija suburta iš nepriklausomų dizaino, gamybos, marketingo ir pardavimų sričių ekspertų. O NAPA partnerio, popieriaus tiekėjo „Antalis“ pakviesti tarptautiniai komisijos nariai užtikrins dar nešališkesnį darbų vertinimą. Iš Nyderlandų atvyksta Larisa Prakhova, atstovaujanti pasaulinę kartono gamybos įmonę „Iggesund Paperboard“, o iš Prancūzijos – Joel Dubois, atstovaujantis popierinių pakavimo medžiagų ir sprendimų milžinę „BillerudKorsnäs“. Vertinimo komisijos pirmininkas Ignas Kozlovas.

Ignas Kozlovas

„Folk“ bendraįkūrėjas, kūrybos vadovas

14 metų dirba su reklamos kūryba. Karjerą pradėjo agentūrose „Lukrecija BBDO“, „TBWA\Vilnius“, tęsė tuometinėje „McCann Erickson Vilnius“, vėliau „Adell Taivas Ogilvy“, kur dirbo vyresniuoju meno vadovu. 2014 metais, kartu su bendraminčiais įsteigė kūrybinę agentūrą „Folk“, kurioje yra kūrybos vadovas. Taip pat dalyvauja įvairiose vertinimo komisijose ir skaito pranešimus.

Joel Dubois (Prancūzija)

„BillerudKorsnäs“ pardavimų vadovas

30 metų patirties popieriaus ir pakuočių srityje. Nuo pradžių iki dabar dirba „Korsnäs“ – dabar „BillerudKorsnäs“. Pradėjęs pardavimų vadybininku, dabar dirba pardavimų vadovu ir yra atsakingas už Pabaltijo, Belgijos, Prancūzijos, Ispanijos, Portugalijos bei kai kurias Šiaurės Afrikos šalis. Nuolat dalyvauja „Luxe Pack“, „Pack & Gift“, „Packaging of Perfume, Cosmetics & Design“ (PCD) ir kitose tarptautinėse parodose. Ilgą laiką moderuoja unikalius „BillerudKorsnäs“ Europos dizaino studentams organizuojamus apdovanojimus „Packaging Impact Design Awards“ (PIDA).

Larisa Prakhova (Nyderlandai)

„Iggesund Paperboard“ projektų vadovė Šiaurės, Baltijos ir NVS šalims

8 metus dirbo popieriaus tiekėjo „Antalis“ Rusijos biure. Pastaruosius 3 metus dirba „Iggesund Paperboard“ biure Nyderlanduose ir glaudžiai bendradarbiauja su „HP Indigo“, „Xerox“ ir „Xeikon“, ieškodama geriausių skaitmeninės spaudos sprendimų galutiniams pirkėjams. Dalyvauja parodoje „RosUpack“, skirtoje pakavimo sprendimams, o taip pat pasaulinėse parodose „Drupa“ ir „Luxe Pack“.

Justinas Kiaulekis

„Adell Taivas Ogilvy“ meno vadovas

Dirbo agentūrose „Not perfect“ ir „Box agency“. Vėliau agentūroje „Milk“. Šiuo metu kuria „Adell Taivas Ogilvy“ skaitmeninio dizaino skyriuje, kur eina dizainerio ir meno vadovo pareigas. Justinas jaučia silpnybę ženklodarai ir tipografijai. Taip pat dirba laisvai samdomu dizaineriu.

Jonas Liugaila

Multidisciplininis dizaineris

#Žmogus #VizualinėKomunikacija #Edukacija #Lektorius #MultidisciplininisDizainas #Iliustracija #DizainoVadyba #Kelionė

Tadas Kazakevičius

„McCann Vilnius“ meno vadovas

Vietiniuose ir tarptautiniuose reklamos bei dizaino konkursuose Tadas apdovanotas už daugybę dizaino sprendimų ir logotipų. Jo stalčiuje – ir keli įvertinimai už pakuočių dizainą. Dizaino sprendimuose jis vertina ne tik estetiką ar funkciją, bet ir emocinę vertę klientui.

 

Edvinas Ambrukaitis

„Vilniaus Pergalė“ marketingo vadovas

16 metų dirba greito vartojimo prekių (FMCG) sektoriuje. Dirbo „Naujoje Rūtoje“, „Kraft Foods Lietuva“, vėliau „Vilniaus duonos“ marketingo vadovu, kur prisidėjo prie daugybės naujų produktų sėkmingo paleidimo į rinką. Šiuo metu dirba „Vilniaus Pergalės“ marketingo vadovu, kur atsakingas už naujų prekių ženklų kūrimą ir gerai žinomų prekių ženklų „Pergalė, „Vilnius“, „Sostinės“, stiprinimą. Naujausias 2016 metų pradžioje pristatytas projektas – „ChocIN“ šokoladai, skirti jaunesniai auditorijai.


Primename, kad paraiškas gali teikti Lietuvoje dirbantys dizaineriai ir Lietuvoje veikiančios įmonės, kurių pakuotės yra sukurtos Lietuvoje. Bus vertinami per dvejus metus iki konkurso įgyvendinti darbai. Teikiama pakuotė privalo būti gaminama serijiniu būdu arba lengvai tiražuojama.

Darbus galima teikti konkurso tinklalapyje www.napa.lt iki 2016 spalio 20 d. imtinai. Dalyvavimas konkurse yra nemokamas.

Plačiau apie šių metų naujoves skaitykite čia.

Tags: , , , , , , , , ,