Paskelbta „White Square 2020“ festivalio vertinimo komisija

2020-03-02

Paskelbta vertinimo komisija, kuri išrinks ir apdovanos geriausius darbus 7 kategorijose: reklamos kūrybos, brendingo, pakuočių ir dizaino, rinkodaros, kūrybos efektyvumo, medijų, pozityvių pokyčių, kurias vertins 6 tarptautinės festivalio vertinimo komisijos, tarp kurių narių – Kanų Liūtų ir kitų prestižinių festivalių prizininkai.

Šiemet darbus vertins 2 Lietuvos atstovai – Giedrė Lisauskaitė (Brendingas), LGDA narė, „BrandWorks“ partnerė, kūrybos direktorė ir Audrius Feigelovičius (Medijos), „Not Perfect | Minsk“ vykdantysis direktorius, strategas.

Daugiau apie vertinimo komisiją http://adfest.by/en/jury.

Darbus festivaliui teikite oficialioje festivalio svetainėje adfest.by iki 2020 m. kovo 27 d., o LGDA nariams suteikiama 15% nuolaida darbų pateikimui.

2020 m. „White Square“ festivalio prizininkai bus apdovanoti balandžio 17 d., informacija apie festivalį bus viešinama daugiau nei 30 informacijos priemonių, tarp kurių – prestižinio „AdForum“ rengiama kasmetinė kūrybinių industrijų apžvalga ir reitingai „Business Creative Report“.

Daugiau informacijos apie festivalį http://adfest.by/en.
Dėl dalyvavimo konkurse kreipkitės į festivalio organizatorius – Baltarusijos komunikacijos ir rinkodaros asociaciją konkurs@adfest.by, dėl dalyvavimo verslo ir edukacinėje programoje –  info@adfest.by.