Ekonominiai ekstremalios situacijos dėl Covid-19 viruso padariniai KKI sektoriui

2020-03-18

Nacionalinė kultūrinių ir kūrybinių industrijų asociacija (KIK) kviečia kuo skubiau visą kūrybos ir kultūros sektorių (organizacijas fizinius asmenis) pasidalinti informacija apie ekstremalios situacijos dėl Covid-19 viruso sukeltus ekonominius padarinius. Dalinamės KIK kvietimu.

Mes, Nacionalinė kultūrinių ir kūrybinių industrijų asociacija, visiems renginių organizatoriams, kultūros centrams, inkubatoriams, teatrams, galerijoms, muzikinių bei kultūrinių renginių organizatorių bei kitoms kultūrinėms ir pramoginėms organizacijoms ir įstaigoms, o taip pat meno kūrėjams, aktoriams, muzikantams ir kitiems Kūrybinio sektoriaus atstovams, kurių veikla paralyžiuojama dėl Covid-19 viruso, rekomenduojame kuo skubiau įvertinti savo finansinę situaciją. 

Siekdami rasti mūsų sektoriui kompensacinių mechanizmų ir veiksmų sprendimų kartu su Lietuvos Vyriausybe, labai prašome užpildyti anketą truksite (5–10 min) ir apytiksliai suskaičiuoti patirsimus nuostolius, kuriuos galėtumėme apibendrinti ir pristatyti Kultūros ministrui.

Labai visų prašome susivienyti ir kuo skubiau pateikti duomenis. Kadangi sektorius yra labai diferencijuotas – pildykite jums tinkamus klausimus, jei reikia, pakomentuokite skliausteliuose detaliau.

*Jei atstovaujate daugiau nei vieną įstaigą, prašome užpildyti atskiras anketas visoms savo įstaigoms. 

**Apklausos rezultatai bus nuasmeninti ir pateikiami Lietuvos valdžios institucijoms bei tarptautinėms kultūros, ekonomikos organizacijoms. Jūsų asmeninės bei identifikuojamos įmonės komercinės informacijos niekam nedalinsime. 

Tyrimą vykdo Nacionalinė kultūrinių ir kūrybinių industrijų asociacija. Prašome pasidalinkite šia anketa su visais, kuriems tai aktualu. Kuo daugiau duomenų surinksime – tuo stipresni bus mūsų visų argumentai.

Pirminius apklausos duomenis buvo siekiama pristatyti kovo 16 d. ryte, tačiau duomenys nuolat renkami, analizuojami ir kiekvieno jūsų suteikta informacija yra svarbi.

Iliustracijai panaudota Joanna NixUnsplash fotografija

Tags: , ,