Ačiū visiems prisidėjusiems prie Nacionalinių pakuotės dizaino apdovanojimų NAPA!

2015-11-23

Pirmieji Nacionaliniai pakuotės dizaino apdovanojimai NAPA įteikti. Ačiū visiems prisidėjusiems!

LITEXPO komandai ir ypatingai Lilijanai Dirsienei bei Jolantai Masiulienei už apdovanojimų iniciatyvą ir priėmimą Baltijos maisto ir gėrimų parodoje BAF.

NAPA vertinimo komisijos pirmininkui, LGDA pirmininkui Gediminui Lašui ir komisijos nariams VDA Grafinio dizaino katedros lektoriui Mariui Žalneravičiui, „Not Perfect | Y&R Vilnius“ dizaino vadovui Džiugui Valančauskui, „Market Smart“ įkūrėjui ir vadovaujančiam partneriui Dainiui Kalinai, „PakMarkas“ inovatyvių projektų vadovui Dainiui Turlai, KTU Pakavimo inovacijų ir tyrimų centro vadovui doc. dr. Visvaldui Varžinskui ir „Žaliojo taško“ generaliniam direktoriui Kęstučiui Pociui.

Dizaino agentūrai „Libre“ už NAPA vizualinį stilių ir apdovanojimų dizainą, ekspozicijos įrengimą ir koordinavimą. Ypatinga padėka Mindaugui Stankaičiui už NAPA svetainės dizainą ir programavimą.

„Étiquette“ komandai už NAPA logotipą ir visapusį palaikymą.

Spaustuvei „Aurika“ įsteigusiai specialųjį „Pantone“ prizą už fleksografinės spaudos panaudojimą pakuotės dizaine ir Linai Kvietkauskaitei, skaičiusiai paskaitą „Apie vertingą pakuotės dizainą“.

Spaustuvei „MTL Carton“ už rėmimą ir Šarūnui Jančiauskui, skaičiusiam paskaitą „Tendencijos kartoninės pakuotės pramonėje“.

„Antalis“ komandai, kuri konkurso nugalėtojams įsteigė papildomas dovanas, pristatė popieriaus naujoves NAPA erdvėje ir Daivai Mažvilaitei-Varnienei, parengusiai pranešimą „Popierinė pakuotė: kaip pasirinkti, kad rezultatas viršytų lūkesčius“.

„Cerakote.lt“ ir Dariui Čekanauskui už NAPA prizų gamybą.

„RIC Creative“ ir Donatui Tinfavičiui už operatyvią NAPA prizų gamybą ir spaudos darbus.

„Centro“ žurnalui už informacinį palaikymą.

Pauliui Gasiūnui už apdovanojimų ceremonijos ir ekspozicijos įamžinimą fotoreportaže.

Savanoriams Laimai Purytei, Remigijui Matukaičiui, Rūtai Ivaškevičiūtei ir Audrai Lašaitei.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,