VDA Grafinio dizaino katedra kviečia į atvirą prof. Joost Bottema paskaitą

2018-10-19

Spalio 25 d. 17 val., 115 aud. Maironio g. 3, VDA „TITANIKAS“ vyks prof. Joost Bottema (Merz Akademie, Štutgardas, Vokietija) atvira paskaita VDA bendruomenei.

Paskaitos metu profesorius ne tik pristatys savo nueito kūrybinio kelio rezultatus, kalbės apie šiandienos vizualiųjų komunikacijų dizaino lauke kylančius naujus uždavinius bei iššūkius, bet ir kvies diskuotuoti, atsakys į klausytojų klausimus.
Šiandien dizainas tampa universaliu veiklos modeliu, kuriame plačiai naudojama dizaino metodais grįstos įžvalgos (Design thinking), jungiančios savyje vadybos principus ir kūrybiškumą, leidžiančios išgryninti problemiškus socialinius uždavinius ir tikslingai spręsti juos. Pasitelkus sisteminį mąstymą per dizaino prizmę galima analizuoti skirtingas disciplinas, kurti transdisciplinius interaktyvius, skaitmeninius vizualiosios komunikacijos dizaino objektus ir aktyviai komunikuoti su vartotojais, esančiais visuose pasaulio taškuose.

Joost Bottema – pasauliniame vizualiųjų komunikacijų dizaino kontekste gerai žinomas grafikos dizaineris. Profesorius dėsto vienoje iš lyderiaujančių Europos aukštųjų mokyklų – Štutgardo Menų Akademijoje (Merz Akademie) ir yra atsakingas už Vizualiųjų komunikacijų dizaino lauko politiką ir tendencijas Vakarų ir Šiaurės Europoje.

Tags: , , ,