White Square 2020. Laikas nugalėti!

2020-01-29

Laikas visuomet yra iššūkis. Visuose informacijos kanaluose vykstanti nuolatinė kova už vartotojų dėmesį dabar yra dar intensyvesnė, kelianti naujus klausimus ir užduotis reklamdavių ir rinkodaristų dienotvarkėse. Kaip prekės ženklams kūrybiškiau ir efektyviau komunikuoti? Kokie sumanūs sprendimai ir priemonės bus efektyvūs šiandien ir rytoj? Sėkminga komunikacija vyksta laiku: ji nevėluoja ir neskuba. Ir ji laimi. Tarptautinei komunikacijos bendruomenei taip pat artėja laimėjimų metas.

Vienas didžiausių regioninių kūrybinių industrijų renginių Europoje – tarptautinis reklamos ir rinkodaros festivalis „White Square“ šiemet vyks balandžio 15–17 d. Minske, kuris „Atomico“ investicijų fondo 2019 metų Europos Technologijų sektoriaus apžvalgoje buvo įvardintas kaip viena populiariausių vietų IT startuoliams. „White Square“ – vienas anksčiausiai metuose vykstančių kūrybinių festivalių ir apdovanojimų, kuriame kasmet apsilanko apie 700 dalyvių iš 30 valstybių, apdovanojimams pateikiama virš 1000 darbų.

Tarptautiniai apdovanojimai kviečia visus – tinklines ir nepriklausomas kūrybines agentūras, dizaino studijas, pavienius profesionalus – teikti darbus, įgyvendintus nuo 2019 m. sausio iki 2020 m. kovo mėn. 

Darbus festivaliui teikite oficialioje festivalio svetainėje adfest.by iki 2020 m. kovo 27 d., o LGDA nariams suteikiama 15% nuolaida darbų pateikimui.

Darbai varžysis 7 kategorijose: reklamos kūrybos, brendingo, pakuočių ir dizaino, rinkodaros, kūrybos efektyvumo, medijų, pozityvių pokyčių, kurias vertins 6 tarptautinės festivalio vertinimo komisijos, tarp kurių narių – Kanų Liūtų ir kitų prestižinių festivalių prizininkai.

2020 m. „White Square“ festivalio prizininkai bus apdovanoti balandžio 17 d., informacija apie festivalį bus viešinama daugiau nei 30 informacijos priemonių, tarp kurių – prestižinio „AdForum“ rengiama kasmetinė kūrybinių industrijų apžvalga ir reitingai „Business Creative Report“.

„White Square“ dalyviams ir svečiams žada tikrą renginių kokteilį – ne tik konferenciją, diskusijas ir neformalius susitikimus, bet ir atidarymo ir uždarymo vakarėlius geriausiuose miesto klubuose, pažintinę programą, ekskursijas po Minsko įžymias vietas. Registruokitės ir dalyvaukite.

Daugiau informacijos apie festivalį rasite čia. Dėl dalyvavimo konkurse kreipkitės į festivalio organizatorius – Baltarusijos komunikacijos ir rinkodaros asociaciją konkurs@adfest.by, dėl dalyvavimo verslo ir edukacinėje programoje –  info@adfest.by.

Festivalio vertinimo komisija
Festivalio konkurso kategorijos
2019 m. festivalio akimirkos

Tags: